Farba na styk s pitnou vodou

Farba na styk s pitnou vodou – termoplastická prášková farba

Ak hľadáte  farbu na styk s pitnou vodou kov, určite termoplastická prášková farba je dobrou voľbou. Je  odolnejšia, jednoduchšia a zelenšia.  Má WRAS certifikát, vhodná i na styk s potravinami.
Termoplastické práškové farby  na povrchovú úpravu  kovov poskytujú vynikajúcu mechanickú ochranu. Sú pružné, odolné voči oteru a nárazu. Povlak pevne drží na kove. 

Už viac ako 20 rokov sa termoplastické povrchové úpravy uplatňujú pri ochrane kovu voči korózií  pre pitnú a odpadovú vodu. Termoplastická prášková farba je vhodná pre styk s pitnou vodou. Neobsahuje žiadne ťažké kovy, VOC , ftaláty. Má certifikát o zdravotnej nezávadnosti a WRAS.

Poplastovanie potrubí, fitingov, ventilov

Termoplastické práškové farby sú vyrobené na báze modifikovaných polyolefinov a poskytujú  dlhodobú ochranu kovov. Výsledný povlak je ohybný, pevne drží na kove a neobsahuje žiadne nebezpečné látky.  Prekonávajú  iné typy povrchových úprav, najmä pokiaľ ide o dlhšiu životnosť, vplyv na životné prostredie a schopnosť chrániť kov pri teplotách až do -70 ° C. Termoplastický povlak odolá rôznym pokusom o odstránenie, oteru, nárazom, zoškrabaniu, odlúpnutiu. Zostane pevne na kove. Vytvorí ochranný obal okolo kovu, bariéru, ktorá neprepustí žiadnu paru či kvapalinu.

Farba pre styk s pitnou vodou - poplastovanie potrubí na pitnú vodu

Farba pre styk s pitnou vodou – poplastovanie potrubí na pitnú vodu

Farba na styk s pitnou vodou - poplastovanie fitingov na pitnú vodu

Farba na styk s pitnou vodou – poplastovanie fitingov na pitnú vodu