O nás

Predávame termoplastické práškové farby a mobilnú technológiu na ich nanášanie. Zaujíma Vás prečo?

Sme ICOSA s.r.o. –  dodávateľ tých najlepších antikoróznych farieb. Áno, farieb na povrchovú úpravu kovov je veľa… Ale my nedáme dopustiť na termoplastické práškové farby.

Prečo? Ich kvalita, zdravotná nezávadnosť a vlastnosti jsou neprekonateľné.

Dodáváme ich na slovenský a český trh už viac ako 10 rokov. Sme rýchly – materiál k vám dorazí kuriérom už do 24 hodín (väčší objem špedíciou). Môže to byť jedna 15 kilová krabica, i celá paleta.

Máme priame kontakty na výrobce v EU a v Turecku. Vieme riešiť veci i na zákazku podľa vašich špecifických požiadaviek. Ak je to možné a ekonomicky v(ý)hodné.

Okrem samotných farieb od renomovaných výrobcov ponúkame unikátnu mobilnú technologiu Gladiator na nanášanie termoplastických práškov. Ale farby od nás je možné naniesť i ďalšími spôsobmi.

S aplikáciou vám samozrejme radi poradíme. Poprípade vám doporučíme firmu z vášho okolia, která nanesenie antikoróznej farby na kov zrealizuje. Farby od nás môžu použiť v každej  práškovej lakovni, a to bez negatívneho vplyvu na aplikačné zariadenie a životné prostredie.

 

Sme oficiálnym distribútorom spoločností:

A.SCHULMAN – divízia ICO PolymersASchulman

 

 

IBIX S.r.l. – divízia Tecno Supplyibix

 

 

MICROMILL SK s.r.o.Micromill

 

 

PULRONpulron

 
 
 
 
Zaujali sme vás, chcete vedieť viac? Každý rok nás najdete na Mezinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne. A kedykoľvek vám zodpovieme akékoľvek otázky telefonicky alebo e-mailom.

Kontaktujte nás